Hakkımızda

14 Yıldır Hizmetinizdeyiz!

Yepyeni fikirlerle harmanlanan creative tasarımlar, sosyal medya stratejileri, etkileyici video reklamları, arama motorlarında en ön sıralarda yer alan estetik, yönetilebilir, mobil web sayfaları, fotoğraf çekimleri ve profesyonel seslendirmeler ile dijital ortamın her alanında marka kimliğinizi oluşturuyoruz...

Erzurum'un en köklü yazılım ve tasarım markası olan SerDizayn Dijital Ajansı, sosyal medya yönetimi, web sayfası, e-ticaret, internet reklamları, fotoğraf çekimi, seslendirme gibi dijital tasarım, reklamcılık ve pazarlama alanında hizmet veren yeni nesil internet reklam ajansıdır. SerDizayn, işin mutfağında yer alan, alanlarında uzman kişilerin bir araya gelmesiyle, 11 Ocak 2010 yılında Erzurum'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne 9 yılı aşan bu sürede, yüzlerce projede, koşulsuz müşteri memnuniyeti sloganıyla daima müşterilerini memnun etmek ve dijital platformda en iyi hizmeti almalarını sağlamak amacıyla sürekli gelişmiş, Erzurum'da sektöründe önemli bir konuma gelmiştir.

Rekabetin Çok Yoğun Olduğu Dijital Platformda Bir Adım Önde Olun!

Müşterilerimizi rakiplerinden bir adım öne çıkarmak için, sürecin her adımı önemsiyor, en iyi sonucu elde etmek için tüm alternatifleri değerlendiriyoruz. Profesyonel ekibimiz ile teklifleri tüm yönleriyle analiz edip, hedef ve stratejileri belirliyor, uygulama aşamasında kapsamlı bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İşimizi tamamladıktan sonra Google, Facebook, Instagram, YouTube, E-Posta pazarlama gibi dijital pazarlama hizmetleri veriyor, hedeflerin gerçekleştirilmesi sürecinde destek hizmetlerimizi sürekli devam ettiriyoruz. Böylelikle dijital ortamda kurumsal kimliğinifayda sağlayan, kazanç getiren projeler ortaya koyuyoruz.

Erzurum'da sosyal medya yönetimi ve web tasarımı sektörüne yeni bir soluk getiren SerDizayn, bugün kazanmış olduğu tecrübesi, profesyonel tasarımcı, yazılımcı, pazarlamacı ve yönetim ekibi, gelişmiş yazılım altyapısı ile Türkiye'nin her yerine online hizmet verebilmektedir. Farklı illerde yaptığımız projelerle uzaktan yönetim ve online destek alt yapımızı geliştirerek, Türkiye'nin önde gelen sosyal medya yönetimi ve web tasarım firmaları arasında yer almak için sağlam adımlarla ilerliyoruz.

SerDizayn, müşterilerinin web sayfalarını oluşturmayı, Facebook, Instagram, Google, Youtube platformlarında kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlıyacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmektedir. Sağlam ve kalıcı bir firma olmayı hedefleyen SerDizayn, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmakta, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır.

Yeni Fikirlere Mi İhtiyacınız Var?

Markanıza değer katacak kurumsal kimlik çalışmaları, özgün web sitesi, e-ticaret uygulamaları, web tabanlı içerikler, google reklamları, dijital pazarlama, sosyal medya mecraları, etkileyici görsel ve video reklamları, profesyonel fotoğraf çekimi, seslendirme ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al
Sizi Arayalım

Bizi Tercih Eden Markalar

internet reklamlarından sosyal medya stratejilerine kadar birçok projeye imza attık.